Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şirketimiz adına tescili olan Premier markası 1980'li yılların başında dünya elektronik pazarının ilk teknolojik ürünleri olan fotoğraf makinesi ,radyo, teyp, kaset çalar, oto teyp ve aksesuarlarının ithalatını yaparak ülkemizin o zamanki ticari şartları gereği kendi bünyesinde oluşturduğu toptan satış pazarlama ve dağıtım ağı ile müşteri memnuniyetiyle birlikte sektördeki yerini almıştır. Elektronik ürün gruplarında 1980 yılında başlayan ticaret akışı 2000'li yıllara gelindiğinde "lcd, tft, flat tv, divx oynatıcı, ev sinema sistemleri, dijital uydu alıcıları, dijital ses kayıt, dijital fotoğraf makineleri, gsm telefonları" gibi 200 farklı model ve çeşitliliği ile günümüzde her an değişebilen bu sektörde en son teknolojik ürünleri halkımızın hizmetine sunarak hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

Şirket yönetiminin geleceğe yatırım yapması ile 2000'li yılların başında gelişen dijital teknolojinin sağladığı imkan ve avantajları, kullanıcıları ile buluşturabilmek adına AR-GE ve Kalite Kontrol laboratuarlarının sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakalamak ve geliştirmek adına faaliyete geçirerek bu konudaki hassasiyet ve duyarlılığını en üst seviyede sergilemektedir. Elektronik ürün gruplarında göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda gelen talep ve istekleri göz önünde bulundurarak 2002 yılı itibari ile küçük ev aletleri grubunda "gıda hazırlama , pişirme, içecek hazırlama, kızartma, süpürge, ütü, kişisel bakım" gibi sınıfların alt grupları ve toplamda 300 ürün çeşidi ile sektördeki gücünü ispatlamıştır. Ayrıca, ürettiği ve ithal ettiği ürünler ile ülkemizin en ücra köşelerine kadar girmiş, yazılı ve görsel basında reklamlarıyla "Her yerde, Her evde.. " sloganı ile markasını tanıtmıştır. Kaliteli ve ekonomik ürünler ile ülkemizin çoğu yeri için lüks olarak nitelenecek ürünleri piyasaya arz ederek, insanların hayatını kolaylaştırmıştır. Ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek ve istihdam sağlamak amacı ile 2009 yılı sonlarında İstanbul-Çatalca ilçesinde 25.000 m2'lik kapalı alanda bu güne kadar ithal ettiği ürünleri mevcut makine tesisatları ve teknik kapasitesi ile birleştirerek İmalatçı Belgesi, Kapasite Raporu ve Sanayi Sicil Belgesi ile imalat ve montaj sanayisine ağırlık vermiştir.

Kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden her geçen gün gelişen ve yenilenen PREMİER dünyası yapılan her yenilikte tüketici memnuniyetini artırmak ilkesi ile Türkiye genelinde satış sonrası hizmetini sorunsuz bir şekilde vermenin gururunu yaşamaktadır.

Yükleniyor...